top of page

Demi lugu

elurõõm ja mängulust tulid tagasi, söögiisu tõusis, allergia kadus, haukumine vähenes

 

Käisin oma 7 aastase tiibeti mastifiga bioresonantsteraapias, sest mulle tundus, et ta on stressis. Mul on kodus mitu koera ja tema hoiab alati rohkem omaette ja ei taha, et inimesed teda väga paitavad ja talle tähelepanu pööravad.

Demi tundus kuidagi õnnetu olemisega. Lisaks on ta väga valiv toidu suhtes ja kuna ta eriti ei söönud, siis oli ka üsna kõhn. Lisaks on Demil alates esimesest eluaastast allergia, mis väljendub selliselt, et tal on kehal karvavabad laigud eriti olen seda täheldanud esikäpa taga nn kaenlaaugus ja korpas kärnad karva sees. Olen palju erinevaid toitusid vahetanud ja proovinud, aga allergia pole ära kadunud.

Peale 1 teraapiaseanssi olin väga üllatunud kui tulin koju, siis koer hakkas teiste koertega kohe mängima ja teisi taga ajama ja oli väga elurõõmus ja lustlik. Minu jaoks oli see väga suur üllatus, kuna polnud tema mängulusti juba enam ammu näinud. Lisaks tundus mulle, et ta on muutunud seltsivamaks.

Demi hakkas sööma ja veel väga hästi. Haiglaslik kõhnus kadus kiiresti. Pirtsakus toidu suhtes kadus. Mingil hetkel märkasin, et allergia kadus ka ära, karv kasvas laikudele tagasi ja kärnasid karva sees enam ei leidnud. Märkasin veel, et ilma põhjuseta haukumine aia ääres vähenes. Olen täheldanud, et nüüd Demi haugub ainult siis kui tahab mulle märku anda, et midagi on aia taga teoksil. Olen väga rahul. Soovitan teisetele ka, kellel on koerad stressis. Aitab väga hästi.

Helena

bottom of page