top of page
Klientide edulood

Meil on heameel, et paljud inimesed on jõudnud oma loomaga holistilisse biofeedback teraapiasse ning selle abil saavad pakkuda oma loomale imelist, nauditavat, tasakaalustatud elu. 

Oleme holistilist biofeedback teraapiat lemmikloomadele teinud alates 2020 a. ja see on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lemmikloomade käitumisprobleemide puhul. Paljudel loomadel on hirmud, paanika, ärevus, foobiad, mis väljenduvad agressiivsuses, närvilisuses, impulsiivsuses, kartlikkuses, pelglikkuses.

Sellised käitumismaneerid teevad rohkelt muret omanikele, sest nad ei saa rahulikult ja õnnelikult oma loomaga nautida täisväärtuslikku elu. Käitumisprobleemiga loomal on üldjuhul ärevus ja tugev stress, mis väljendub näiteks allergiates, tuppa pissimises/märgistamises, liigses klammerdumises peremehe külge, agressiivses loomus, närvisises haukumises, pelglikkuses uute olukordade suhtes jne. 

Holistiline iofeedback teraapia on efektiivne kõikide nende seisundite korral, lisaks ka juhul kui loom on läbi elanud šoki või trauma. Kindlasti võiks teraapiat teha kõikidele varjupaigast võetud koertele ja kassidele ja neile, kes on omanikku vahetanud, sest sellise olukorraga kaasneb alati stress ja hirm, mida on võimalik biofeedback teraapiaga vabastada.  Ja see aitab lemmiklooma käitumist muuta ning heaolutunnet suurendada.

Registreeru seansile meili teel: monika@caramira.ee

Loe meie klientide imelistest edulugudest allolevast rubriigist.

Oma edust on teada andnud Asta, Thor, Demi, Panter, Hera, Elsa

 

bottom of page