top of page

Mis on L.I.F.E. seade ja mida ta teeb?
 

L.I.F.E.’i seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise
bioresonantsi (sageduste/võngete) põhimõttel töötav seade,

– millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat;
– mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina;
– mille toimivust on kontrollitud topeltpimeuuringutes;
– mille kvaliteeti ja efektiivsust kinnitab Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri sertifikaat TÜV SÜD.

 

Kuidas L.I.F.E. seade töötab?
L.I.F.E. seade kuulub teise põlvkonna biofeedback (biotagasiside) / bioresonants (sagedusteraapia) seadmete hulka. Esimese põlvkonna hulka kuuluvad punktanduriga seadmed, nagu Bi-com ja Mora. Biofeedback ja bioresonantsseadmete efektiivsus põhineb lihtsal seaduspärasusel - välja tasandil toimivad infostruktuurid juhivad neid protsesse, mis toimuvad füüsilisel tasandil ehk inimese nähtamatu osa juhib nähtavat. See tähendab, et meie probleemid ja haigused, mis esialgu on kui disharmoonia või blokeering välja tasandil, on olemas ammu enne kui me neid endale teadvustame või otseselt mõne sümptomina oma kehas tunneme.

 

Mis on L.I.F.E.’i seade ja mida ta teeb?
L.I.F.E -i seadmes on üle 7000 stressinäitaja võnke, mis puudutab organismi ja tema toimimist. Seadmes on üle 4000 negatiivse mõttevormi sagedust (võnget). Senini on L.I.F.E seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid mõõtes looma infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul.

 

Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab üles normist kõrvalekalded;
– seejärel vabastab blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega
infovälja struktuure.

 

L.I.F.E. seadmes on ka Neurofeedback (neurotagasiside) tarkvara programm, mis võtab arvesse käitumuslikke, kognitiivseid ja subjektiivseid aspekte, samuti aju aktiivsust. L.I.F.E. Neurofeedback aitab aju kognitiivseid võimeid suurendada sh parandab vaimset võimekust – oskusi erinevat infot nagu teksti, numbrite, ruumiliste objektide jne. lugemist, mõistmist, olemasoleva teadmisega seostamist meelde jätta ja kasutada. Samuti aitab tasakaalustada ajupoolkerasid ja ajulained. Organismil (inimene või loom) on peale füüsilise keha ka silmaga nähtamatu energeetiline keha, mis sisaldab tohutu suurt hulka sellega seotud infot.

Välja tasandil on kogu info organismiga (inimene või loom) kogu aeg kaasas. Selles on tema hetke mõtted ja tunded, ka minevik ja perekonnapärand, selles peegeldub harmoonia ja tasakaaluseisund ning probleemid ja stressipiirkonnad.  Sellisel infovälja peentasandil töötab terapeut kasutades L.I.F.E.’i seadet.
Teada on, et teadlikult ei saa muuta ebateadlikke mõttevorme ja seetõttu võib L.I.F.E.’i seadmest olla väga suur kasu. Seadme abil kustutatakse negatiivsed mõttevormid.

LEMMIKLOOMAD LIFE BOX 2 (002).jpg
bottom of page