top of page
Search

Su loomal on allergia ja sa oled lihtsalt hulluks minemas, sest ei tea mida teha?

Tänapäeval esineb loomadel väga palju allergiat. Ja allergiaga on ju alati nii, et see võtab tohutult aeg, et teada saada, millest see on põhjustatud. Väga tihti on allergia põhjuskes toit. Millest võib olla vähem räägitakse on see, et allergia võib olla tulemus sellest, et organism on stressis, mis võib olla põhjustatud "traumadest". Loom võib trauma saada väga kergelt, nn vaimse trauma, näiteks sellest kui kaelarihmast sikutatakse ja sellega talle haiget tehakse, karjutakse, lüüakse, tõugatakse, ähvardadakse, ei lasta magada jne. Ja inimene ei saa arugi, et ta oma loomale stressi tekitab. Sest loom ei räägi. Nad ei ütle inimesele, et tal on paha olla, et tal on sundsöömise vajadus või tahaks kohutavalt magusat - sest need on inimese puhul stessi sümptomid. Loom väljendab stressi inimesest erinevalt. Stressi tulemusena võib loomal seljast kaduda karv kas paiguti või tekkida lihtsalt tühimikud karva sisse. Need on kõik tugeva stressi sümptomid.


Seda saab väga edukalt "ravida" biofeedback (võngete) teraapiaga, sest biofeedback`i seadme abil saab tasakaalustada looma organismis energiapunktid, mõttemustrid, mis on kõik tekkinud traumade tagajärjel ja mis põhjustavad organismis pingeid, mis omakorda väljenduvad haigustena.


Kui su loomal on allergia, millest sa ei saa jagu, siis tule temaga biofeedback teraapiasse. Võta ühendust 56565141 või monika@caramira.ee.
36 views0 comments

Comments


bottom of page